CD Adult Normal 15 kg

 

Delikan CD Adult Normal - Složení tohoto krmiva je založeno především na podílu drůbežího a vepřového masa jako základní suroviny živočišného původu a podílu rýže jako zdroje glycidové složky.

Dostupnost Vyprodáno
679 Kč
   
Kód produktu 501
Značka Delikan
Kategorie PRO PSY
 

Nejsou použita rostlinná krmiva, která mohou způsobit alergii (sója, pšenice). Při velmi příznivé ceně se tak jedná o krmivo s vysokou stravitelností a dietetickou hodnotou. Obsah a podíl bílkovin a tuku splňuje požadavky na výživu všech dospělých psů, kteří jsou chováni bez výrazné zátěže. Zařazené komponenty vytvářejí krmivo o vysoké chutnosti, které je psy velmi dobře přijímáno. Přispívá k tomu velikost a tvar jednotlivých granulí. Nenasycené mastné kyseliny (Omega 3 a 6) jsou ve vyváženém poměru. Obsah makro i mikroprvků plně pokrývá potřebu dospělého psa. Množství a podíl vitaminů plně zabezpečuje potřebné množství. Vyšší obsah vitaminu C podporuje tvorbu biosyntézy kolagenu. Tím je zabezpečena správná regenerace kostní a chrupavkové tkáně. U starších psů je tak předcházeno viklání a vypadávání zubů včetně velmi dobré regenerace a prevenci vůči infekčním chorobám. Společně s vitaminem C přispívá ke zvýšené odolnosti a zlepšenému imunitnímu systému podíl obsažených probiotik, které upravují pozitivně střevní mikroflóru Přispívají  k výrazně vyššímu využití všech potřebných živin a vytváří odolnost vůči stresům.

Složení: obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, maso a výrobky živočišného původu, kvasnice, tuky a oleje, minerální látky. Dále obsahuje antioxidanty, konzervanty, barviva, zchutňovadla.

Analytické složky:

Hrubý protein 23%

Hrubý tuk 10%

Hrubý popel 7,5%

Hrubá vláknina 3,1%

Přidané doplňkové látky:

Vitamín A (EU 672) 9 000 m.j./kg

Vitamín D3 (EU 671) 850 m.j/kg

Vitamín E (alfatokoferol) 80 mg/kg

Fe (Síran železnatý monohydrát E1) 157 mg/kg

I (Jodid draselný E2) 0,78 mg/kg

Co (Síran kobalnatý heptahydrát E3) 0,4 mg/kg

Cu (Síran mědnatý pentahydrát E4) 16 mg/kg

Mn (Oxid manganatý E5) 58 mg/kg

Zn (Oxid zinečnatý E6) 110 mg/kg

Se (Seleničitan sodný E8) 0,85 mg/kg

Způsob krmení: krmivo podáváme v suchém stavu, popřípadě přelité vlažnou vodou nebo vlažným vývarem. Po přelití doporučujeme podávat za 10 minut, až granule nasáknou tekutinu. Zvířeti je nutno zajistit dostatek čerstvé vody k  pití.

Doporučené denní dávkování:

Hmotnost psa          Denní dávka       1-10kg                     25-160g     10-20kg                   160-250g     20-30kg                   250-330g     30-40kg                   330-460g     40-50kg                   460-510g

Skladování: krmivo skladujte v suchém, chladném a vzdušném místě.

Hmotnost 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DM Avatar autora | 24.8.2021
Super nákup.
Delikan je nejstarší česká značka. Krmiva obsahují vysoký podíl masa a při výrobě není použit palmový olej. Cílovou skupinou jsou chovatelé, kterým záleží na kvalitě a původu surovin a proto tyto produkty nenaleznete v supermarketech, ale pouze u specializovaných prodejců.

Delikan nabízí nejen mnoho druhů granulí pro psy a pro kočky, ale i doplňkový sortiment jako například extrudované těstoviny.