Taste of the Wild

Vaše šelmy touží okusit chuť drsné divočiny a vy teď máte šanci jim to dopřát. Americká krmiva Taste of the Wild jsou plná divokého masa a nabaží i ty nejnáročnější labužníky. Navíc se vše obejde kompletně bez obilovin, aby zbylo místo na opravdu důležité ingredience.

Šelmy se původně neživily obilím, tak proč by měly teď? Taste of the Wild, to jsou pečení bizoni, divočáci, kachny, krocani, křepelky, jeleni, jehňata, pstruzi , a k tomu ještě uzený losos . Každý dle svého gusta, protože vaše šelma je osobnost a zaslouží si individuální přístup. Ať už sáhnete po kterékoli divočině, vysoce stravitelné výživné proteiny jsou zaručeny. Ovoce a zelenina v každém z jednotlivých druhů Taste of the Wild jen doplňují už tak unikátní složení těchto ryzích pochoutek. Alergeny dostaly dovolenou, ale o vlákninu, cenné antioxidanty, minerály a další nepostradatelné složky zdravého jídelníčku nouze vážně nebude. Přidané probiotické kultury navíc zajistí bezproblémové strávení všech důležitých látek a podpoří zdravé zažívání. Na své si přijdou všechny velikosti plemen. Taste of the Wild je navíc nejen pro dospěláky, ale zaručeně si ho oblíbí i malí vlci. K dispozici jsou totiž i divoká krmiva pro štěňata, která pro svůj zdravý vývoj od samého začátku potřebují ten správný obsah svojí misky.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

   
 • Paštika pro psy Novinka Tip Kód: 1947
  Taste of the Wild Salmon and Herring Dog Tray 390 g
  Vyprodáno

  Paštika s lososem, sleděm, ovocem a zeleninou. Kompletní bezobilné krmivo pro dospělé psy.


  85 Kč
     
  Značka: Taste of the Wild
 • taste of the wild pacific Akce Kód: 1446
  Taste of the Wild Pacific Stream Canine 12,2 kg
  Vyprodáno

   Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s uzeným lososem. Taste of the Wild propočítal vhodné dávkování tak, aby regulovalo příjem kalorií a bylo vhodné, jak pro malá, střední i velká plemena.


  1 450 Kč
     
  Značka: Taste of the Wild
 • Taste of the Wild Sierra Mountain Canine 12,2 kg vhodné pro alergické psy s jehněčím masem Novinka Kód: 3366
  Taste of the Wild Sierra Mountain Canine 12,2 kg
  Vyprodáno

  Kompletní krmivo Sierra Mountain Canine Formula je určeno pro všechny psy ve všech životních fázích - z pečeného jehněčího. Kombinace jehněčího masa a batát je vhodná pro alergické psy.


  1 450 Kč
     
  Značka: Taste of the Wild
 •  
 • Taste of the Wild Wetlands Wild Fowl 12,2 kg Kód: 2337
  Taste of the Wild Wetlands Wild Fowl 12,2 kg
  Vyprodáno

   Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s pečenou křepelkou, kachnou a uzenou krůtou. Taste of the Wild propočítal vhodné dávkování tak, aby regulovalo příjem kalorií a bylo vhodné, jak pro malá, střední i velká plemena.


  1 450 Kč
     
  Značka: Taste of the Wild
 • 3519 3d rendering highprairie fr Kód: 1443
  Taste of the Wild High Prairie Canine 12,2 kg
  Vyprodáno

  Krmivo Taste of the Wild - High Prairie je vyráběno z delikatesního masa bizonů a zvěřiny, s bohatým obsahem ovoce a zeleniny. Namísto obilnin obsahuje zdravé sladké brambory a hrášek a nabízí Vašemu psu ve všech životních etapách přirozené antioxidanty a podporuje jeho zdravý imunitní systém.


  1 490 Kč
     
  Značka: Taste of the Wild

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem