Bosch Sanabelle

Krmivo pro kočky BoschSanabelle je vyráběno rodinnou firmou v Německu. Receptura granulí je přizpůsobena nejnovějším vědeckým poznatkům, tak aby Vaší kočce dodávala vyváženou a komplexní stravu. Sortiment krmiv Sanabelle nabízí širokou paletu granulí pro kočky všech věkových kategorií. Sanabelle je vysoce stravitelné a mimořádně chutné krmivo s vyváženým poměrěm životně důležitých vitamínů, živin a vlákniny. Na základě letitých zkušeností nabízí značka Sanabelle granule pro kočky odpovídající individuálním požadavkům Vaší kočky, složená z těch nejkvalitnějších surovin. Řada krmiv Sanabelle nabízí všem kočkám výživu šitou na míru jejich věku (koťata, dospělé kočky, kočičí senioři) a specifickým potřebám (citlivé kočky, péče o kůži a srst...)

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • Bosch Cat Sanabelle Sensitive kuřecí 10kg Novinka Kód: 2253
  Bosch Cat Sanabelle Sensitive kuřecí 10kg
  Objednáno

  Bezgutenové suché krmivo pro citlivé kočky od 1 roku, které mají potíže s trávením, s 25% důbežího masa, vysoký podíl živin pro dobrou stravitelnost a zpracování přijatých látek.


  1 089 Kč
     
  Značka: Bosch Sanabelle
 • Bosch Sanabelle pstruh 10kg Novinka Kód: 2244
  Bosch Tiernahrung Cat Sanabelle Adult Pstruh 10 kg
  Na dotaz

  Krmivo pro kočky od 1 roku, ideální pro kočky žijící v domácnosti. S lahodným pstruhem jako zvláštním zdrojem bílkovin.


  1 099 Kč
     
  Značka: Bosch Sanabelle
 • bosch cat sanabelle kitten 10kg kotě Novinka Kód: 2256
  Bosch Tiernahrung Cat Sanabelle Kitten 10 kg
  Objednáno

  Suché krmivo pro koťátka do 12. měsíce života & březí nebo kojící kočky, na podporu harmonického růstu, bohaté na vitamíny & živiny, s čerstvým drůbežím masem & játry, neobsahuje gluten.


  1 159 Kč
     
  Značka: Bosch Sanabelle

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem