Delikan Dog CD Adult Maxi 15 kg

 

Delikan CD Adult Maxi - Speciální receptura tohoto krmiva splňuje moderní požadavky na výživu dospělých psů větších plemen.

Dostupnost Vyprodáno
999 Kč
   
Kód produktu 510
Značka Delikan
Kategorie PRO PSY
 

Krmivo je složeno jen z látek rostlinného a živočišného původu, které jsou pro psy prospěšné, mají vysokou stravitelnost, vysokou dietetickou hodnotu a nevyvolávají alergii (není obsažena sója, pšenice). Obsah všech potřebných živin s velmi vysokou stravitelností plně saturuje potřeby psů velkých plemen včetně březích a kojících fen. Podíl bílkovin je zabezpečen především z látek živočišného původu (drůbeží maso a produkty drůbeže). Nenasycené mastné kyseliny (Omega 3 a 6) jsou ve vyváženém poměru. Obsah makro i mikroprvků plně pokrývá potřebu dospělého psa velkého plemene. Vitaminy jsou ve vyváženém poměru s tím, že je vyšší podíl vitaminu C, který podporuje tvorbu biosyntézy kolagenu. Tím je zabezpečena správná regenerace kostní a chrupavkové tkáně. Společně s vitaminem C přispívá ke zvýšené odolnosti a zlepšenému imunitnímu systému podíl obsažených probiotik, které upravují pozitivně střevní mikroflóru. Přispívají i k výrazně vyššímu využití všech potřebných živin a vytváří odolnost vůči stresům a zátěžím.

Složení: maso a produkty živočišného původu (sušené drůbeží maso, sušené rybí maso, lososový extrakt), obiloviny (rýže, kukuřice), vedlejší výrobky rostlinného původu (kukuřičný glutén, cukrovarské řízky), tuky a oleje (drůbeží tuk, slunečnicový olej, lososový olej), kvasnice, yucca, minerální látky. Dále obsahuje antioxidanty, konzervanty, barviva, zchutňovadla.

Analytické složky:

Hrubý protein 32%

Hrubý tuk 18%

Hrubý popel 5,4%

Hrubá vláknina 2,9%

Přidané doplňkové látky:

Vitamín A (EU 672) 18 500 m.j./kg

Vitamín D3 (EU 671) 1 600 m.j/kg

Vitamín E (alfatokoferol) 125 mg/kg

Fe (Síran železnatý monohydrát E1) 190 mg/kg

I (Jodid draselný E2) 0,75 mg/kg

Co (Síran kobalnatý heptahydrát E3) 0,5 mg/kg

Cu (Síran mědnatý pentahydrát E4) 24 mg/kg

Mn (Oxid manganatý E5) 50 mg/kg

Zn (Oxid zinečnatý E6) 120 mg/kg

Se (Seleničitan sodný E8) 0,23 mg/kg

Způsob krmení: krmivo podáváme v suchém stavu, popřípadě přelité vlažnou vodou nebo vlažným vývarem. Po přelití doporučujeme podávat za 10 minut, až granule nasáknou tekutinu. Zvířeti je nutno zajistit dostatek čerstvé vody k pití.

Doporučené denní dávkování:

Hmotnost psa Denní dávka 1-10kg 50-130g 10-20kg 135-250g 20-30kg 255-360g 30-40kg 365-450g 40-50kg 460-540g

Skladování: krmivo skladujte v suchém, chladném a vzdušném místě.

Hmotnost 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
Delikan je nejstarší česká značka. Krmiva obsahují vysoký podíl masa a při výrobě není použit palmový olej. Cílovou skupinou jsou chovatelé, kterým záleží na kvalitě a původu surovin a proto tyto produkty nenaleznete v supermarketech, ale pouze u specializovaných prodejců.

Delikan nabízí nejen mnoho druhů granulí pro psy a pro kočky, ale i doplňkový sortiment jako například extrudované těstoviny.