Whiskas Lahodné krmivo v krémové omáčce 340 g 4 x 85 g

 

Tato lahodná Krémová omáčka s hladkou sametovou texturou přiláká vaší kočku svou skvělou chutí a obsahuje vše, co potřebuje Vaše kočka, aby prožila dlouhý a šťastný život.

Dostupnost Vyprodáno
59 Kč
   
Kód produktu 1407
Značka Whiskas
Kategorie Krmivo a vitamíny pro kočky
 

Složení:

S kuřecím: maso a vedlejší produkty živočišného původu (25%, včetně 4% kuřecích), obiloviny, minerální látky, různé cukry,

S hovězím: maso a vedlejší produkty živočišného původu (25%, včetně 4% hovězích),

S Jehněčím: maso a vedlejší produkty živočišného původu (25%, včetně 4% jehněčích), obiloviny, minerální látky, různé cukry

 

Analytické složky:

Protein: 6%, obsah tuku: 3%,  obsah anorganických látek: 1.3%,  hrubá vláknina: 0.2%.

 

Doplňkové látky v 1 kg:

Vitamin B1: 28,6 mg, Vitamin D3: 250 IU, Vitamin E: 19 mg, Anhydrid jodičnanu vápenatého: 0.3 mg, Síran měďnatý pentahydrát: 5,95 mg, Síran železnatý monohydrát: 54 mg, Síran manganatý monohydrát: 10.1 mg, Síran zinečnatý monohydrát: 41.8 mg.

 

Doporučené dávkování:

Doporučujeme krmit kombinací suchého a vlhkého krmiva WHISKAS®.

4 kg kočka potřebuje 3 kapsičky + 20 g suchého krmiva Whiskas® nebo 5 kapsičky denně.

Přizpůsobte dávku krmiva podle úrovně aktivity a tělesné kondice Vaší kočky. Čerstvá pitná voda musí být neustále k dispozici.

Hmotnost 0.34 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Začalo to v Anglii v roce 1958 konzervou s mokrým krmivem. V současnosti je značka specialistou na krmení pro kočky a po celém světě prodává stovky výrobků. Podle průzkumů krmivo preferuje 8 z 10 koček. Kočky by totiž kupovaly Whiskas. Receptury vycházejí z přirozených instinktů koček a dodávají jim vše pro to, aby měly minimálně 7 životů. Důležitá je i gurmánská stránka Whiskas. Kočka je vybíravá, a proto mají granule pro kočky Whiskas lahodné kombinace a odměny v podobě konzerv, kapsiček a pamlsků. Ve Whiskas to zkrátka s kočkami umí!