Eukanuba Daily Care Sensitive Skin 12 kg + +DÁREK

 

Eukanuba Daily Care Sensitive Skin je velice kvalitní superprémiové krmivo, které je určeno pro dospělé pejsky (nad 1 rok) všech plemen, kteří trpí problémy s přecitlivělou kůží a srstí.

Dostupnost Vyprodáno
1 399 Kč
   
Kód produktu 804
Značka Eukanuba
Kategorie Granule pro psy se speciálními potřebami
 

Vybrané ingredience jídla:

 Pouze dva zdroje bílkovin - ryby a vejce
Krmná směs byla vyvinuta odborníky Oral-B - Granule obsahují speciální vzorec 3D DentaDefense, která odstraňuje plak mechanicky a snižuje tvorbu zubního kamene až 80%
Pouze jeden zdroj sacharidů (kukuřice)
Silný imunitní systém je chráněn cenné probiotika / FOS a esencjonalnym antioxidanty (vitamin A, C, E a karotenoidy), navíc k předčasnému stárnutí buněk se snižuje
Zdravá kůže a lesklá srst díky kyselinám Omega 3 a Omega 6, stejně jako vitamínům a minerálním látkám
Velmi stravitelné bílkoviny a řepné vlákna podporují vstřebávání potravin a optimální trávení
Vápník a vyvážené zásobování energií a živinami podporují konstrukci a údržbu silných kostí a zdravých kloubů
Systém DentalCare odstraňuje zuby psa a speciální minerály (polyfosfáty) snižují tvorbu zubního kamene
Žádné přidané barvy, vůně a umělé konzervační látky
Složení:
Kukuřice, sušené řepné řízky (3,3%), sušená vejce, chlorid draselný, chlorid sodný, fruktooligosacharidy (0,52%), uhličitan vápenatý, hexametafosfát sodný, živočišné tuky, rybí moučka (21%), pivovarské kvasnice, vodík vápník, hydrolyzované rybí bílkoviny.


Extra:
vitamin A (45496 j.m./kg), vitamin D3 (1510 j.m./kg), vitamin E (253 mg / kg), β-karoten (5 mg / kg).

Stopové prvky: měď pentahydrátu síranu (48 mg / kg), jodid draselný (3,5 mg / kg), monohydrát síranu železnatého (641 mg / kg), monohydrát síranu manganatého (48 mg / kg), oxid manganičitý (34 mg / kg), oxid zinečnatý (223 mg / kg).

Hmotnost 12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Filozofie značky Eukanuba spočívá v tom, že psi se vyvinuli z masožravců a tak by také měli být krmeni. To je důvod, proč kuře nebo jehněčí maso jsou hlavním zdrojem bílkovin těchto krmivech. Stáří, velikost, styl života a zdraví udrčují rozdílné potřeby každého psa. Z tohoto důvodu jsou přizpůsobena krmiva tak, aby splňovala tyto individuální nutriční potřeby. Nyní Eukanuba nabízí více než 40 produktů a neustále přidáváme další. Eukanuba obsahuje např. optimální poměr Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin pro zdravou kůži a srst, jedinečnou směs vlákniny pro podporu zdravého trávicího traktu a v neposlední řadě DentalCare systém, který dokáže redukovat tvorbu zubního kamene u psů a koček až o 80%.Do granulí Eukanuba se nepřidávají umělá barviva a konzervanty.  Přísná kontrola kvality zaručuje vynikající výsledky v každé granuli.Díky správné péči a krmivu Eukanuba bude Váš pes šťastný, zdravý a může se dožít nadprůměrného věku.