DOG production s.r.o. Psí pisoár dřevěný hladký Pozinkovaný trn Č.1

 

Psí pisoár je úžasnou pomůckou na sídlišti, k dětským hřištím i na domácí zahrady, prostě všude, kde se pohybují psi a není žádoucí mít očůrané celé okolí.

Dostupnost Vyprodáno
729 Kč
   
Kód produktu 3999
Kategorie Ostatní pomůcky pro psy
 

Revoluční novinka Psí pisoár vymezuje pejskům místo, kde je vhodné a tím, že uvnitř pisoáru zůstávají zbytky moči, je toto místo pro pejsky dostatečně zajímavý pro každodenní potřebu. Psí pisoár můžete umístit jak na soukromou zahradu tak na veřejné prostory, do parků, před hotely, do veterinárních nebo PET center. Chcete vědět, jak vlastně celý princip funguje?

JEDINEČNÝ PSÍ PISOÁR – REVOLUČNÍ NOVINKA

Celý produkt je chráněn užitným vzorem PUV 2011-24078. Tělo pisoáru je dutá trubka dřevěná 2 či plastová s otvory 3. Otevřete prostup moči dovnitř. Moč je zachytávána v záchytné nádrži (4). Přebytečná moč je odvedena z těla pisoáru přepadem či odpadem (5), který se dá napojit pomocí gumové hadičky do kanalizace nebo se volně vsáknout do půdy. Tím je zajištěné, aby i za deště zůstala pachová stopa uvnitř a nedošlo ke smytí.Psí pisoár je nahoře ukončen víčkem (1). Ukotvení probíhá pomocí patky nebo trnu. Patka se připevní do zemně hřeby nebo šrouby, podle typu podloží. Trn se pouze zapíchne a zajistí aretačním šroubem.

Můžete si to namítnout, že budování psů nebo psů může narůst charakterický pach v dané lokalitě. Náš systém je koncipován tak, aby v nádrži vždy zbyla moč – tím pádem psy láká zde čůrat. Psi tedy svou potřebu vykonávají kontrolovaně, na vyhrazeném místě a jeho údržbě (např. při dešti se umyje samo zvenčí, pokud je sucho tak občasným oplachem, atd.). Dostaví se efekt, že ostatní místa uchráněna značením Vám budou dělat radost a jednoduše jednoduše je ochránit místa na kterých Vám záleží.

Rozměry: Průměr: 40 mm; Výška 400 mm 
Balení obsahuje:
1x psí pisoár
1x horní víčko
1x pozinkovaný trn

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: