Akce Tip Efekt lupa
 

Aptus Apto-Flex sirup 2 x 500 ml

 

Aptus Apto-Flex je veterinární nutriční doplněk, který je určený pro psy a kočky pro zdravé klouby.

Dostupnost Na dotaz
1 179 Kč
   
Kód produktu 4786
Značka Aptus
Kategorie PRO PSY
 

Popis produktu

Aptus Apto-Flex je veterinární nutriční doplněk, který je určený pro psy a kočky. Jedná se o solubilní chondroprotektivum nového typu, které vzniklo díky ideálnímu namixování tradičních substancí používáných pro podporu chrupavek a vazů. Těmito látkami jsou glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a MSM. Tento koktejl byl dále obohacen o vysoce účinnou kyselinu hyaluronovou a kolagen. Účinné látky jako kyselina hyaluronová jsou hlavní součást kloubní tekutiny, pomocí níž je chrupavka měkká, pružná a vazká. Další účinná látka je kolagen, který má funkci stavební, ochrannou a výživnou. MSM je přírodní zdroj organické síry fungující jako silný antioxidant. Chondroitin sulfát se vyznačuje protizánětlivými účinky a je základní složkou kloubní chrupavky.

Veterinární kloubní výživa

Sirup Aptus Apto-Flex je veterinární doplněk stravy určený pro kloubní výživu psů a koček. Je obohacen o aktivní látky jako hydrolyzovaný kolagen, MSM (metylsulfonylmetan), glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, kyselina hyaluronová a brusinkový extrakt. Lze jej využívat preventivně, či jako terapeutický prostředek při léčbě poúrazových nebo pooperačních stavů. Podávat jej můžete zvířatům různého věku.

Dávkování a aktivní látky

Délka podávání je závislá na indikaci a efektu přípravku. Při prevenci podávejte 3 měsíce, další měsíc vynechejte a takto opakujte. Při terapeutickém podávání, je nutné přípravek podávat trvale.

Užívání pro psy a kočky

Výrobek lze podávat z preventivních důvodů u psů velkých a obřích plemen, psů sportovních, obézních, starších, ale i u rychle rostoucích štěňat. V takovémto případě slouží produkt jako prevence arthritidy, výživa, ochrana a regenerace chrupavek a vazů v kloubech a celkově zlepšuje hybnost zvířat. Možná je i forma terapeutického podávání v situaci po chirurgických ortopedických zákrocích, při dysplaziích kloubů, při osteoarthritidě nebo v případě bolestivosti pohybového systému. Podáváním dochází ke zrychlení a usnadnění hojení, snížení bolestivosti při pohybu, usnadnění pohyblivosti kloubů a zpomalení progrese artrózy.
Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Unikátní kloubní výživa Aptus APTO-FLEX je ověřený veterinární doplněk stravy pro exkluzivní péči o klouby.

Chutný APTO-FLEX tekutý sirup má jedinečné komplexní složení s antioxidanty. Vysoká efektivita a rychlý nástup účinku tekutého přípravku zaručí zdravé vazy, šlachy i chrupavky.

Podává se pro intenzivní regeneraci a výživu kloubů u psů i koček.