WHISKAS JUNIOR KUŘE 14 KG

 

Krmivo Whiskas Junior obsahuje veškeré živiny, které kotě potřebuje v prvním roce života.

Dostupnost Vyprodáno
1 159 Kč
   
Kód produktu 1074
Značka Whiskas
Kategorie PRO KOČKY
 

Popis produktu

Suché krmivo pro koťata Whiskas 2-12 měsíců je speciálně vyvinuto tak, aby obsahovalo veškeré živiny, které vaše koťátko potřebuje v onom nesmírně důležitém prvním roce života. Chutné granule s mléčnou náplní, které si vaše koťátko oblíbí a bude je snadno kousat.

Chutné a vyvážené krmivo

 • Suché krmivo pro koťata Whiskas 2-12 měsíců poskytuje kompletní a vyváženou stravu, kterou vaše kotě potřebuje, aby z něj vyrostla zdravá kočka.
 • Se zvýšeným obsahem vitamínu E a taurinem pro podporu přirozené obranyschopnosti kočičího organismu.
 • Obsahuje snadno stravitelné kuřecí maso a rýži, které napomáhají správnému fungování trávicího traktu vašeho kotěte.
 • Obsahují vápník pro rozvoj zdravých kostí a zubů.
 • Velmi malé granule, které se budou vašemu koťátku dobře jíst.
 • Doporučené dávkování

  Doporučené denní dávkování viz obal. Pro odstavená koťata změkčete suché krmivo vodou. Po uplynutí 12 měsíců můžete krmit vaši kočku krmivem pro dospělé kočky. Čerstvá pitná voda musí být neustále k dispozici.
 • Složení

  Maso a výrobky živočišného původu (38 %, včetně 4 % kuřecích v hnědých granulích), obiloviny, oleje a tuky, výrobky rostlinného původu, rostlinné bílkovinné extrakty, minerální látky, mléko a vedlejší výrobky z mléka (0,7 % sušeného odstředěného mléka v plněných polštářcích, což odpovídá 4 % odstředěného mléka), zelenina (4 % mrkve v oranžových granulích, 4 % hrášku v zelených granulích).

 

 
Hmotnost 14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Začalo to v Anglii v roce 1958 konzervou s mokrým krmivem. V současnosti je značka specialistou na krmení pro kočky a po celém světě prodává stovky výrobků. Podle průzkumů krmivo preferuje 8 z 10 koček. Kočky by totiž kupovaly Whiskas. Receptury vycházejí z přirozených instinktů koček a dodávají jim vše pro to, aby měly minimálně 7 životů. Důležitá je i gurmánská stránka Whiskas. Kočka je vybíravá, a proto mají granule pro kočky Whiskas lahodné kombinace a odměny v podobě konzerv, kapsiček a pamlsků. Ve Whiskas to zkrátka s kočkami umí!