Novinka Efekt lupa
 

Krmivo koně LaSARD Müsli Probio 15kg

 

Bezovesné müsli s probiotiky, bohaté na chelátové prvky, vitamíny skupiny B, betain, elektrolyty.

Dostupnost Vyprodáno
539 Kč
   
Kód produktu 2106
Značka LaSard
Kategorie Krmivo a vitamíny pro koně
 

Vysoký podíl termizovaných a extrudovaných obilnin znamená nejen chuťově atraktivní krmivo pro vybíravé jedince, ale zaručuje rychlou a snadnou využitelnost živin. Vojtěškotravní úsušek, jablečné i vinné výlisky, řepná dužina, syrovátka, otruby různých zdrojů a další nízkopodílové složky zabezpečují potřebnou stravitelnou vlákninu, navíc pestrou paletu užitečných mikronutrientů jako gamma oryzanol, rostlinné saponiny a silice, esenciální oleje.

Je ideální nejen na zchutnění a obohacení krmné dávky jako příkrm, ale zejména je živinově bohatým a vyrovnaným krmivem.

Složení krmné směsi: kukuřice vločkovaná hydrotermicky ošetřená, pšenice extrudovaná, úsušky vojtěšky, pšeničné otruby, Ječmen vločkovaný hydrotermicky ošetřený, vitamínově-minerální premix, jablečné výlisky, melasa řepná, cukrovkové řízky, sladový květ, vinné výlisky, syrovátka, rýžové otruby, lněné semeno.

Dávkování: optimálně 250 až 400 g na 100 kg ž.hm. a den, rozděleno minimálně do dvou dávek. V případě zvýšení zátěže je možné dávku zvýšit až na dvojnásobek. Koně vždy musí mít k dispozici dostatek pitné vody. Krmivo neobsahuje zakázané dopingové látky. 

Hmotnost 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: