Delikan Dog CD Salmon & Potato 15 kg

 

Delikan CD Adult Salmon and potato - Použité suroviny vytváří krmivo, které splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitní nutričně a dieteticky plnohodnotné krmivo s velmi vysokou stravitelností a velmi nízkým rizikem alergie.

Dostupnost Vyprodáno
899 Kč
   
Kód produktu 513
Značka Delikan
Kategorie PRO PSY
 

Jedná se o krmivo vhodné pro všechny kategorie dospělých psů včetně březích a kojících fen, které jsou alergicky náchylné na ostatní druhy krmiv. Krmivo je vhodné pro psy obézní, případně pro psy v rekonvalescenci. Složka bílkovin je zabezpečena lososovou rybí surovinou a glycidová složka bramborovým škrobem. Nenasycené mastné kyseliny (Omega 3 a 6) jsou ve vyváženém poměru. Obsah makro i mikroprvků plně pokrývá potřebu dospělého psa. Množství a podíl vitaminů plně zabezpečuje potřebné množství. Vyšší obsah vitaminu C podporuje tvorbu biosyntézy kolagenu. Tím je zabezpečena správná regenerace kostní a chrupavkové tkáně včetně dobrého hojení ran. Společně s vitaminem C přispívá ke zvýšené odolnosti a zlepšenému imunitnímu systému podíl obsažených probiotik, které upravují pozitivně střevní mikroflóru. V krmivu jsou navíc protilátky IGY vázané na vaječnou hmotu, které blokují nežádoucí množení a následnou distribuci v organismu psů řady patogenních virů (parvovirus, rota a corona virus) a dalších potenciálně nebezpečných bakterií.

Složení: obiloviny (rýže, kukuřice), maso a produkty živočišného původu 31 % (sušené drůbeží maso, sušené rybí maso, lososový extrakt), vedlejší výrobky rostlinného původu (kukuřičný glutén, cukrovarské řízky, sušené brambory), tuky a oleje (drůbeží tuk, slunečnicový olej, lososový   olej), kvasnice, yucca, minerální látky. Dále obsahuje antioxidanty, konzervanty, barviva, zchutňovadla.

Analytické složky:

Hrubý protein 24%

Hrubý tuk 11%

Hrubý popel 4,6%

Hrubá vláknina 2,9%

Přidané doplňkové látky:

Vitamín A (EU 672) 14 200 m.j./kg

Vitamín D3 (EU 671) 1 400 m.j/kg

Vitamín E (alfatokoferol) 124 mg/kg

Fe (Síran železnatý monohydrát E1) 150 mg/kg

I (Jodid draselný E2) 0,7 mg/kg

Co (Síran kobalnatý heptahydrát E3) 0,5 mg/kg

Cu (Síran mědnatý pentahydrát E4) 13 mg/kg

Mn (Oxid manganatý E5) 65 mg/kg

Zn (Oxid zinečnatý E6) 125 mg/kg

Se (Seleničitan sodný E8) 0,35 mg/kg

Způsob krmení: krmivo podáváme v suchém stavu, popřípadě přelité vlažnou vodou nebo vlažným vývarem. Po přelití doporučujeme podávat za 10 minut, až granule nasáknou tekutinu. Zvířeti je nutno zajistit dostatek čerstvé vody k  pití.

Doporučené denní dávkování:

Hmotnost psa          Denní dávka       5-10kg                     60-110g     10-20kg                   110-220g     20-30kg                   220-330g     30-40kg                   330-480g

Skladování: krmivo skladujte v suchém, chladném a vzdušném místě.

Hmotnost 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JB Avatar autora | 19.1.2023
Velmi,naší fence moc chutnají. Doporučuji
5
HS Avatar autora | 27.12.2021
Velmi spokojená ,psům chutná až moc.
Delikan je nejstarší česká značka. Krmiva obsahují vysoký podíl masa a při výrobě není použit palmový olej. Cílovou skupinou jsou chovatelé, kterým záleží na kvalitě a původu surovin a proto tyto produkty nenaleznete v supermarketech, ale pouze u specializovaných prodejců.

Delikan nabízí nejen mnoho druhů granulí pro psy a pro kočky, ale i doplňkový sortiment jako například extrudované těstoviny.