CD Adult Maxi 1 kg

 

DELIKAN CD Adult Maxi 32/18 Speciální receptura tohoto krmiva splňuje moderní požadavky na výživu dospělých psů větších plemen.

Dostupnost Vyprodáno
69 Kč
   
Kód produktu 537
Kategorie PRO PSY
 

Krmivo je složeno pouze z látek rostlinného a živočišného původu, které jsou pro psy prospěšné, mají vysokou stravitelnost, vysokou dietetickou hodnotu a nevyvolávají alergii (není obsažena sója, pšenice). Obsah všech potřebných živin s velmi vysokou stravitelností plně saturuje potřeby psů velkých plemen včetně březích a kojících fen. Podíl bílkovin je zajištěn především z látek živočišného původu (drůbeží maso a produkty drůbeže). Nenasycené mastné kyseliny (Omega 3 a 6) jsou ve vyváženém poměru. Obsah makro i mikroprvků plně pokrývá potřebu dospělého psa velkého plemene. Vitamíny jsou ve vyváženém poměru s tím, že je vyšší podíl vitamínu C, který podporuje tvorbu biosyntézy kolagenu. Tím je zajištěna správná regenerace kostní a chrupavčité tkáně. Společně s vitamínem C přispívá ke zvýšené odolnosti a zlepšenému imunitnímu systému podíl obsažených probiotik, které pozitivně upravují střevní mikroflóru. Přispívají ik výrazně vyššímu využití všech potřebných živin a vytváří odolnost vůči stresům a zátěžím.

  • Složení: maso a výrobky živočišného původu (sušené drůbeží maso, sušené rybí maso, lososový extrakt), obiloviny (rýže, kukuřice), vedlejší výrobky rostlinného původu (kukuřičný gluten, cukrovarské řízky), tuky a oleje (drůbeží tuk, slunečnicový olej, lososový olej), kvasnice, yucca, minerální látky. Dále obsahuje antioxidanty, konzervanty, barviva, ochucovadla.
  • Způsob krmení: krmivo podáváme v suchém stavu, popřípadě přelité vlažnou vodou. Po přelití doporučujeme podávat za 10 minut, až granule nasáknou tekutinu. Zvířeti je nutné zajistit dostatek čerstvé vody na pití.
  • Skladování: krmivo skladujte v suchém, chladném a vzdušném místě.
  • Analytické složky: Hrubý protein 32%, Hrubý tuk 18%, Anorganické látky 5,4%, (popel) Vláknina 2,9%.
Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: