Novinka Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Catsan hygienické 10 l

 

Unikátní minerální granule složené z přírodního vápencového a křemenného písku s patentovaným zamezením pronikání pachů.

Dostupnost Na dotaz
279 Kč
   
Kód produktu 4359
Značka Catsan
Kategorie Steliva pro kočky
 

Pouze Catsan Hygiene plus se skládá z unikátních minerálních granulí, vyrobených z nejjemnějšího přírodního křemičitého písku a nejčistšího vápna a obsahujících vysoce účinné minerály. Jejich jemný pórovitý povrch absorbuje vlhkost nesmírně rychle jako houba a bezpečně ji v sobě uzavře. Unikátní přírodní minerální složení zabraňuje třikrát účinněji vzniku pachu než kterékoli jiné běžné stelivo pro kočky. Obsahuje nízké procento prachu, je neparfémované a neobsahuje žádné umělé přísady.

Hygienické a kvalitní stelivo pro vaše kočičí miláčky

  • Vysoce absorpční stelivo pro kočky Catsan Hygiene plus se skládá z jedinečných minerálních granulí s garantovanou ochranou proti zápachu.
  • Miliony mikropórů na povrchu granulí absorbují vlhkost jako houba a bezpečně ji v sobě uzavřou. Proto zůstává kočičí toaleta na pohled čistá a hygienická.
  • Stelivo pro kočky Catsan Hygiene plus se skládá z přírodního křemičitého písku a vápna a ty dodávají stelivu Catsan Hygiene plus hygienicky čistý vzhled.
  • Stelivo pro kočky Catsan Hygiene plus poskytuje neobyčejně silnou prevenci proti zápachu. Účinné složky zabraňují růstu bakterií, a tím brání vzniku nepříjemných pachů.
  • První zkušenosti kotěte s kočičí toaletou mají pro jeho celý život zásadní význam. Pokud jde o hygienu, se stelivem pro kočky Catsan Hygiene plus se koťátka cítí od samého počátku dobře, v souladu se svou čistotnou a pořádkumilovnou povahou. A konečně, stelivo Catsan Hygiene je nízkoprašné, a proto kočky nezanechávají stopy na podlaze.

Jak stelivo používat?

Je to tak snadné: naplňte kočičí toaletu podestýlkou Catsan do výše přibližně 5 centimetrů. Pevný odpad odstraňujte individuálně. Catsan vyměňujte pravidelně. Pokud máte vytápění v podlaze, podložte bednu se stelivem izolačním materiálem (např. dřevem nebo polystyrenem). Nevyhazujte do záchodu!
Hmotnost 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: