Biokat's Active Pearls 700 ml

 

Důležitou vlastností každé kočičí toalety je, že by měla pohlcovat zápach.

Dostupnost Vyprodáno
179 Kč
   
Kód produktu 951
Značka Biokat´s
Kategorie Steliva pro kočky
 

Proto Biokats Active Pearls obsahují 100% přírodní jíl a aktivní uhlí, jenž účinně absorbují pach moči a stolice. Účinná absorpce zápachu probíhá přírodní cestou, neboť aktivní uhlí je získáváno z přírodní kokosové skořápky. Aktivní uhlí je vysoce porézní uhlíkové těleso s enormní vnitřní plochou, jeden gram aktivního uhlí má až 1.000 qm plochy. Pokud jde o absorpci pachů, je aktivní uhlí "opravdovým černým diamantem".

Active Pearls podporují hrudkování steliva. Funkční granulát, obsažený ve stelivu, podporuje tvorbu hrudek a prodlužuje trvanlivost steliva. Stejně jako všechny ostatní výrobky Biokats je i tento vyroben v Německu. Biokats Active Pearls v krátkém přehledu: Neutralizér pachů z kočkolitu Přírodní a účinný: redukuje znatelně nepříjemné pachy S aktivním uhlím: vysoce porézní uhlíkové těleso s enormní vnitřní plochou, jeden gram má cca 1.000 qm povrchu - vynikající absorpce pachů 100% přírodní jíl pro spolehlivou savost Podporuje tvorbu hrudek Dlouhá trvanlivost steliva . Dávkování: Rozptylte rovnoměrně na stelivo.

Hmotnost 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Již více než třicet let představuje značka Biokat’s prémiová steliva pro kočky vyznačující se vynikající schopností pohlcovat pachy, tvorbou pevných hrudek a jedinečnou vůní. Značka Biokat’s také znamená 100% přírodní suroviny. Výrobky Biokat's tedy ideálně splňují dva důležité požadavky ve vztahu člověka a kočky – na hygienu a péči!