Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Bayer Kiltix Antiparazitní obojek 53 cm

 

Obojek hubící a odpuzující čtyři nejčastější druhy blech a klíšťat všech stádií po dobu až sedmi měsíců.

EXpirace 08/25

Dostupnost Vyprodáno
399 Kč
   
Kód produktu 1299
Značka Bayer
Kategorie Antiparazitika pro psy
 

Popis produktu

KILTIX antiparazitní obojek 53 cm obsahuje dvě účinné látky (propoxur a flumethrin), které vzájemným působením zaručují vynikající a dlouhotrvající účinek proti blechám i klíšťatům.
Účinnost až 7 měsíců, tedy celou sezonu. Vhodný pro všechna plemena psů včetně štěňat od 3 měsíců věku.
 
U výběru velikosti Kiltixu počítejte s nutnou rezervou 5 cm na zapnutí obojku.
 
Flumethrin navíc způsobuje neplodnost samiček klíšťat, takže snižuje zamoření prostředí klíšťaty.

Protože trvá přibližně 24 hodin, než se účinné látky rozptýlí po celém těle psa, je velmi důležité nechávat obojek na psovi stále. Proto pokud možno omezte mytí šamponem - před koupáním obojek sundejte. Obojek je toxický pro vodní organismy. Koupání v přírodě není s obojkem doporučované. Navíc, opakované namáčení obojku snižuje jeho účinek. Nevhodné pro domácnosti s batolaty, stejně tak není vhodný pro pejsky, kteří spí se svými majiteli v posteli.

Kiltix není zcela bez zápachu.

 
Kiltix® je vhodný pro všechna plemena psů: malá, střední, dlouhosrstá i krátkosrstá. Obojek nemění barvu ani kvalitu srsti. Dokazuje to například terénní pokus se 149 psy různých plemen, velikosti i délky srsti. Pokus trval tři roky a po celou dobu byl pozorován vynikající účinek obojku proti napadení klíšťaty. Obojek účinkoval po celou dobu klíšťové sezóny (až 7 měsíců). V některých případech dokonce i obojek nošený 11 měsíců zabránil napadení klíšťaty.
Někteří psi byli ojediněle napadeni klíšťaty, klíšťata ale uhynula ještě v srsti zvířete - to znamená, že se vůbec nepřisála. Zároveň byl obojek po celou dobu účinný proti blechám.
 
Kiltix® je velice dobře snášen. Účinné látky zůstávají jen v srsti psa, nevstřebávají se do krve, a proto nehrozí žádné nebezpečí poškození ledvin nebo jater.
Kiltix® se může používat u štěňat od 3 měsíců věku. Výborný účinek Kiltixu® byl ověřován i ve státech jižní Evropy, v Indii, v západní a jižní Africe.

Díky Kiltixu® můžete bez obav vyrazit s Vaším psím kamarádem kamkoliv na dovolenou.

 

Před nasazením obojku si pečlivě přečtěte příbalový leták.

Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Antiparazitní obojky od firmy Bayer, těmi můžete svého psího miláčka ochránit po celou sezónu, ale nesmíme zapomenout ani na antiparazitní obojek pro kočky.